Blog Archive

Sztuczne rzęsy od KKcenterhk By kropeczka33

Chyba każda kobieta marzy o długich, ciemnych pięknie rozdzielonych rzęsach...
Niestety większość z Nas natura nie obdarzyła tak cudownym darem, całe szczęście mamy sposoby aby otrzymać efekt o jakim marzymy. Szybko, sprawnie, wygodnie ponosząc przy tym nie duże koszty.


Jakiś czas temu skontaktowali się ze mną przedstawiciele strony internetowej http://www.kkcenterhk.com/ , która ma w swojej ofercie szeroki asortyment sztucznych rzęs z propozycją wysłania swojego produktu do przetestowania.
Byłam bardzo zaskoczona, tym bardziej, iż nigdy wcześniej nie używałam tego typu produktu.

Otrzymałam, zresztą za moją sugestią dość delikatne i naturalne rzęski. Tekturowe opakowanie mieści w sobie 10 par. Mój model to A66 o taki :)


Producent nie dodaje kleju, dlatego też musiałam dokupić go oddzielnie. Wybór padł na dobrze znany wszystkim DUO. Na stoisku inglota zapłaciłam za niego 28 zł- a 14 gramowa tuba wystarczy mi chyba do końca życia :)


Miałam obawy jak poradzę sobie z aplikacją, bo tak jak powiedziałam nigdy nie miałam styczności z tego typu produktami. Okazała się ona jednak bezproblemowa. Choć w opakowaniu wyglądają bardzo naturalnie to na oku widać ogromną różnicę sami zobaczcie: